October 11, 2019
INTERNAL ASSOCIATE

Lewben Group

Kviečiame prisijungti prie veržlios ir dinamiškos Lewben Group komandos, vienijančios daugiau nei 100 savo srities profesionalų.

KĄ MES SIŪLOME?

  • Galimybę mokytis iš geriausių profesionalų, turinčių solidžią patirtį
  • Dinamišką ir draugišką komandą tarptautinėje kompanijoje
  • Puikias karjeros galimybes
  • Konkurencingą atlygio paketą (darbo užmokestis 1700-2200 EUR GROSS)

ATSAKOMYBĖS:

  • Darbas skirtingose su įmonių grupe susijusiose teisės srityse (bendrovių teisės, darbo teisės, asmens duomenų apsaugos teisės ir kt.);
  • Teisinė analizė, konsultacijų teikimas įmonių grupės teisės klausimais;
  • Sutarčių ir kitų teisinių dokumentų rengimas;
  • Bendradarbiavimas ir pagalba kolegoms Lietuvoje ir padaliniuose užsienio šalyse;
  • Įmonių grupės teisinių rizikų vertinimas ir konsultavimas jų valdymo klausimais;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

KELIAMI REIKALAVIMAI:

  • Universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Bent 2-3 metų teisinio darbo patirtis bendrovių teisės srityje (patirtis asmens duomenų apsaugos srityje būtų privalumas);
  • Puikios anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Analitinis mąstymas, kūrybiškumas, atidumas detalėms, gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus;
  • Teisė yra ta sritis, kurioje atradai save bei sieki toliau augti bei tobulėti kaip vidaus teisininkas;
  • Noras plėsti savo kompetencijų ribas.

Lauksime Jūsų CV iki 2019 m. spalio 24 adresu cv@lewben.com  Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Contact

Upload your CV

Upload your Motivational letter

ru lt Website by ENTER!