April 1, 2019
JUNIOR ASSOCIATE

Lewben Group

Kviečiame prisijungti prie veržlios ir dinamiškos Lewben Group komandos, vienijančios daugiau nei 100 savo srities profesionalų.

ATSAKOMYBĖS:

  • Darbas skirtingose su verslu susijusiose teisės srityse (bendrovių teisės, darbo teisės, asmens duomenų apsaugos teisės, konkurencijos teisės ir kt.);
  • Teisinė analizė, teisinių dokumentų rengimas, konsultacijų teikimas;
  • Dalyvavimas susitikimuose su išorės ir vidaus klientais kartu su vyresniaisiais komandos nariais;
  • Bendradarbiavimas ir pagalba vyresniems kolegoms.

KELIAMI REIKALAVIMAI:

  • Universitetinis teisinis išsilavinimas (arba paskutinio kurso studentas);
  • Bent 1 metų teisinio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Analitinis mąstymas, atidumas detalėms;
  • Noras tobulėti ir plėsti savo kompetencijų ribas.

KĄ MES SIŪLOME?

  • Galimybę mokytis iš geriausių profesionalų, turinčių solidžią patirtį;
  • Dinamišką ir draugišką komandą tarptautinėje kompanijoje;
  • Puikias karjeros galimybes.

Lauksime Jūsų CV iki 2019 m. balandžio 11 d. adresu cv@lewben.com su žyma „jaunesnysis teisininkas“. Konfidencialumą garantuojame.

Contact

Upload your CV

Upload your Motivational letter

ru lt Website by ENTER!